אקווריומים מעוצבים - בעיצוב מדהים ומותאם אישית לרצונות שלכם

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אקווריומים מעוצבים

עיצוב הבית או המשרד הוא ההזדמנות שלכם לשלב אלמנטים מיוחדים ופריטים אהובים. אקווריומים מעוצבים יעניקו לכל חדר מראה מיוחד ומלא חיים ותנועה. כאשר קרני השמש פוגעות באקווריום המראה נפלא עוד יותר. חברת עדן עיצובים מתמחה בבנייה ועיצוב של אקווריומים מזה שנים רבות. הרזומה המקצועי של החברה מורכב ממאות אקווריומים מעוצבים אשר מותקנים בבתי לקוחות מרוצים. הצוות מקפיד לספק את כל עבודות התחזוקה הדרושות תוך שמירת ניקיון, בריאות הדגים, תקינות הפילטרים ובטיחות הסובבים. אקווריומים מעוצבים יהיו פריט נהדר בעבור סלון הבית וגם חדר השינה. בתום יום עבודה ארוך, האקווריום מאוד מרגיע ונעים לצפייה. נשמח להציג בפניכם עבודות דקורציה קודמות ולעצב יחד אתכם את האקווריום המתאים ביותר.

כיצד מרכיבים אקווריומים מעוצבים?

א.    תכנון נכון של מערכת הפילטרים וסינון המים חשובה מאוד לבריאות הדגים ושמירה על אקווריום נקי לאורך זמן.

ב.    עיצוב פנים של האקווריום תוך שילוב צמחייה, אבנים, חפצי נוי ופריטים נוספים. אם יש לכם רעיון מיוחד, נשמח לשמוע ולסייע לכם בבנייה. אנו מקבלים בברכה רעיונות חדשים ואתגרים.

ג.    אספקת דגים בהתאם לבחירתכם. נדגיש כי יש לבחור את הדגים בהתאם לסוג המים, גודל מכל הזכוכית וזנים. ישנם דגים אשר לא ניתן יהיה לשלב יחדיו באותו אקווריום.

ד.    אקווריומים מעוצבים דורשים ניקיון ותחזוקה, נשמח להציע שירות מתאים.

המסע לקראת אקווריום מעוצב מתחיל כאן

עדן עיצובים מהווה מותג מוכר בתחום, אנו מספקים שירותים בכל רחבי הארץ תוך השמת דגש על מקצועיות ויחס אישי. פרט לאקווריומים אנו מתחזקים גם בריכות נוי. המסע שלכם לקראת אקווריום מוצלח מתחיל בבחירה נכונה של אנשי המקצוע. נשמח להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי שלנו בבחירת הדגים, עיצוב אקווריומים, התאמת מערכות סינון המים, התקנה בטוחה של מכל הזכוכית, הזמנות מיוחדות של מעצבי פנים, ניקיון אקווריומים גדולים ועוד. המסע אל האקווריום החדש פשוט מאוד, אתם בידיים טובות. בתוך כ-5 שבועות כבר יוקם אצלכם אקווריום מעוצב להפליא.

יצירת קשר