בניית אקווריום - בעיצוב מדהים ומותאם אישית לרצונות שלכם

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מי אנחנו?

הרגע בו אתה מוצא את עצמך מתבונן בפליאה באקווריום מעוצב עם צמחים ודגים צבעוניים ממלא אותך באנרגיה טובה. חברת עדן עיצובים תשמח להעניק לכם עוד הרבה רגעים קסומים כאלו. יחד עמנו תוכלו לקבל אקווריום חדש ומעוצב לפי מידות אישיות בתוך 5 שבועות. האקווריום המודרני משתלב בתוך מבנים של גבס, כולל שולחנות עץ עם מדפים ומפתיע את הלקוחות בכל פעם מחדש. מעצבי פנים ממליצים ללקוחות שלהם על שילוב אקווריומים בעיצוב הבית. בכדי לעשות זאת הם נעזרים בשירותי עדן עיצובים. אנו מספקים שירותי בניית אקווריום ותחזוקה ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ. כל לקוח זוכה ליחס אישי המלווה בהרכבת האקווריום המתאים לו תוך בחירה נכונה של אביזרי נוי, דגים ושירותי התחזוקה הנלווים.

בניית אקווריום ב-5 צעדים פשוטים

1. פנייה אל חברת עדן עיצובים להזמנת מכל הזכוכית. בניית אקווריומים בהזמנה אישית נדרשת כאשר יש צורך במידות מיוחדות או מבנים לא שגרתיים.
2. תכנון מערכת הפילטרים לניקוי וסינון המים יחד עם שאר מערכות נחוצות להבטחת סביבת מחייה טובה לדגים.
3. בחירת אלמנטים של דקורציה.
4. הרכבת אוכלוסיית הדגים באקווריום שלכם. שימו לב לסוג המים, התאמה בין זנים והמלצות של בעלי ניסיון. אנו מכירים היטב את זני הדגים ומבססים את ההמלצות שלנו על ניסיון ארוך טווח.
5. תחזוקה שוטפת של האקווריום : רכישת אוכל, ניקיון, טיפול בפילטרים, אספקת דגים נוספים.

שירותי עדן עיצובים להקמה ותחזוקה של אקווריומים

ההנאה שלכם מאקווריום עשיר, מלא חיים ובעיקר יפה היא ההצלחה שלנו. בניית אקווריומים הופכת לחוויה מאוד נעימה ומעשירה כאשר מלווים אתכם אנשי המקצוע המתאימים. תגלו כאן הזדמנות להכיר עולם חדש, ללמוד על החיים מתחת למים ולגלות כי האקווריום הוא מערכת חיים עדינה אשר דורשת איזון והמון מחשבה. הנכם מוזמנים להכניס אל ביתכם או אל המשרד פריט אשר יעניק לכם הרבה רגעים של שלווה. אקווריומים מלווים את בני האדם מזה שנים רבות, בואו להתנסות ולהכיר את החיים מתחת למים.

יצירת קשר